Ania i Radek

W pewną czerwcową sobotę, w murach zamku wzniesionych przez Krasickich niemal 500 lat temu Ania i Radek złączyli się sakramentalnym węzłem małżeńskim.

Zapraszam na dość obszerną relację z tego magicznego dnia.

 

Read More

Khima & Marcin

Read More

Kasia i Grzesiek

Dzień ślubu Kasi i Grześka przepełniony był radością i miłością, które wręcz wylewają się z każdego zdjęcia. Wspaniale uśmiechnięta Para, której miałem okazję towarzyszyć w ich bardzo ważnym dniu nie dawała wytchnienia i powodowała, że z wielką radością naciskałem na spust migawki. A jak to wszystko wyszło? Zapraszam do oglądania..

Piękna ceremonia w kościele u Dominikanów w Rzeszowie i mega szalona zabawa w Hotelu Sokół w Łańcucie gdzie zabawiali gości millenium-djs

 

Read More

Daria i Mateusz

Read More

Kasia i Mariusz

Zawsze mam tak, że im bliżej Bieszczadów tym moje serce szybciej bije. Fakt, Tyrawa Wołoska gdzie odbyła się ceremonia zaślubin to dobiero początek tego cudownego regionu ale miłe dla oka pofałdowania terenu już są.

Ślub Kasi i Mariusza w barokowym kościele w Tyrawie był przepełniony pieknymi słowami, uczuciami oraz miłą dla ucha oprawą muzyczną zapewnioną przez cztery, ubrane na czerwono niewiasty.

Koledzy Mariusza – strażacy, dumnie witali przed kościołem świeżo poślubionych małżonków szpalerem z toporków strażackich 🙂

Po przyjeździe na salę weselną Dwa Serca w Krośnie goście wraz z zespołem muzycznym Live Music rozkręcili niesamowitą zabawę, która trwała aż do rana.

Zapraszam zatem do obejrzenia kilku kadrów z tego przepełnionego emocjami dnia.

 

Read More