Menu

Ania i Radek ślub i wesele Zamek w Krasiczynie

Z wielką przyjemnością pragnę Wam zaproponować fotografie ślubne z zamku w Krasiczynie rgfotograf.pl

Bardzo dobrze pamiętam pierwsze spotkanie z Ania i Radkiem. Spędziliśmy razem 3,5 godziny popijając smaczną kawę w nastrojowym wnętrzu pachnącej kawiarni. Już wtedy wiedziałem, że uda nam się stworzyć wspaniałą pamiątkę wyjątkowego dnia. Bardzo się ucieszyłem wiedząc, że Ania i Radek organizują swój ślub i wesele w lubianym przeze mnie zamku Krasiczyn z przełomu XVI i XVII w. Gdy opowiedzieli mi jakie atrakcje planują w dniu ślubu tym bardziej zapragnąłem tam z Nimi być.

Dzień ślubu

W dniu ślubu pogoda była wymarzona – nie za ciepło nie za zimno. Czerwiec lubi być ostatnio kapryśny ale tym razem nie zawiódł. Gdy dojechałem na miejsce cała machina ślubno-weselna dopiero ruszała. Anię spotkałem na schodach w drodze do kosmetyczki. To tam rozpoczęliśmy reportaż. Wesołe chwile spędzone podczas makijażu nie zapowiadały ani przez chwilę eksplozji emocji podczas samej ceremonii zaślubin.

Po skończonym makijażu przyszedł czas na błogosławieństwo to tutaj pojawiły się pierwsze łzy wzruszeń. Nieco później na korytarzu z Radkiem wykorzystaliśmy wolną chwilę na wykonanie kilku fajnych portretów. Później przyszedł czas na przygotowania u Ani. Pomagała jej Mama i Świadkowa oraz dwie druhenki. Sprawne przygotowania doprowadziły nas do momentu ślubu.

Niewielka kapliczka zamkowa umiejscowiona w wierzy pomieściła większość gości. Wspaniały klimat wnętrza potęgował kwartet smyczkowy. Ślub prowadziło dwóch duchownych, a podczas czytania ponownie pojawiły się kolejne łzy wzruszenia. Nie było wątpliwości, że tych dwoje połączyła wielka miłość. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z momentu przysięgi i wszystko będzie jasne.

Po mszy Młoda Para wraz z gośćmi przeszłą do Sali weselnej gdzie rozpoczęła się wspaniała zabawa, koncert szanty, legenda przy ognisku i spacer po parku. Zresztą zobaczcie sami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPYTANIE OFERTOWE

Chcecie się dowiedzieć już teraz czy mam wolny termin w dniu Waszego ślubu? Wypełnijcie proszę poniższy formularz, a w przeciągu chwili na Wasz mail zostanie wysłany mail z propozycją cenową wykonania repostażu ślubnego.

    ×