Menu

Patrycja i Michał

Limanowa to dla mnie zawsze taki przedsmak gór. Może to jeszcze nie Pieniny ale już klimat gór jest zauważalny. Reportaże ślubne jak i prywatne przyjazdy w te rejony zawsze bardzo miło wspominam. Tym razem miałem okazję fotografować podczas dnia ślubu Patrycji i Michała.

Pogoda płatała nam co chwila psikusy ale z uśmiechem na twarzy udało się wspaniale przeżyć ten dzień pomiędzy falami bardzo mocnego deszczu.

Na ceremonię ślubną młoda para wybrała niesamowicie klimatyczny kościół w Jurkowie. Przywitał on nas ciepłym, drewnianym wnętrzem przepełnionym ciekawymi lokalnymi malowidłami na ścianach i suficie. Zresztą w reportażu odnajdziecie jedno zdjęcie – panoramę prezentujące wnętrze kościoła więc oceńcie sami.

Muszę przyznać, że Tesla, którą Patrycja i Michał jechali do ślubu robiła niesamowite wrażenie kontrastując z jakże tradycyjnym kościołem i tradycyjnymi strojami i przyśpiewkami zespołu PrimaBand

Nowoczesne wnętrze Sali Zajazdu Mogielica świetnie nadało się do pomieszczenia sporej ilości gości. Zespół oraz obsługa lokalu sprawdzili się świetnie, a zabawa zdawała się płynąć i nie mieć końca.

Mam gorącą nadzieję, że udało mi się oddać choć część tej atmosfery, którą miałem przyjemność poczuć, towarzysząc tej Młodej Parze –  Patrycji i Michałowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZAPYTANIE OFERTOWE

Chcecie się dowiedzieć już teraz czy mam wolny termin w dniu Waszego ślubu? Wypełnijcie proszę poniższy formularz, a w przeciągu chwili na Wasz mail zostanie wysłany mail z propozycją cenową wykonania repostażu ślubnego.

×